EEN KWARTEEUW TROTSE SMEERPARTNER

Verolub werkt als Erkend Distributeur van smeermiddelen  25 jaar samen met Castrol. Wij zijn hoofdzakelijk actief binnen de landbouw-, automotive-, grondverzet- en industriesector. Wij leveren het juiste product voor de juiste toepassing binnen de juiste context tegen een correcte prijs. Uitgebreid advies krijgt u er gratis bij. Wij handelen transparant in verwachtingen en resultaten, vooruitdenkend en ontzorgend binnen een totaalaanpak.

EEN VRAAG, OFFERTE OF BESTELLING

Onze collega's helpen u verder met een glimlach. U kan ons iedere werkdag bereiken op het telefoonnummer +32 (0)13 46 08 00 of via het emailadres sales@verolub.be.

Eddy Van Malderen

Account Manager

Sector
Industrie, key accounts
België, Luxembourg en Nederland

Contactgegevens 
e.vanmalderen@verolub.be
+32 (0)472 18 30 55
+32 (0)13 46 08 00

Geert Henckaerts

Account Manager

Sector
Agri, Automobile & Retail
Antwerpen, Limburg & Vlaams-Brabant

Contactgegevens 
g.henckaerts@verolub.be
+32 (0)492 73 70 55
+32 (0)13 46 08 00

Kurt Van Berlamont

Account Manager

Sector
Industry, Metal working & food processing
Oost- & West-Vlaanderen

Contactgegevens
k.vanberlamont@verolub.be
+32 (0)483 22 86 59
+32 (0)13 46 08 00
Lieven De Smet

Lieven De Smet

Account Manager

Sector
Agri, Automobile & Retail
Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen & Brussel 

Contactgegevens
l.desmet@verolub.be
+32 (0)477 35 04 41
+32 (0)13 46 08 00

Murielle Jennekens

Account Manager

Sector
Automobile, Retail,
Industry, Metal working & food processing
Wallonië

Contactgegevens
m.jennekens@verolub.be
+32 (0)472 18 27 76
+32 (0)13 46 08 00

Sebastien Glorieux

Account Manager

Sector
Agri, Automobile & Retail
Wallonië

Contactgegevens 
s.glorieux@verolub.be
+32 (0)475 21 17 40
+32 (0)13 46 08 00

Michiel Smeets

General Manager

Contactgegevens 
m.smeets@verolub.be
+32 (0)13 46 08 00

Ilse Nulens

Finance & HR

Contactgegevens 
ilse@verolub.be
+32 (0)498 31 72 31
+32 (0)13 46 08 00

Philip Kretschmer

Marketing

Contactgegevens 
p.kretschmer@verolub.be
+32 (0)492 56 57 96
+32 (0)13 46 08 00

Tijl Mesotten

Purchase & Field service engineer

Contactgegevens
tijl@verolub.be
+32 (0)476 79 48 75
+32 (0)13 46 08 00

Yves Lefèvre

Technical & Operational advisor

Contactgegevens 
y.lefevre@verolub.be
+32 (0)475 90 22 90
+32 (0)13 46 08 00
Dimitri Vandereycken

Dimitri Vandereycken

Logistics

Contactgegevens 
dimitri@verolub.be
+32 (0)13 46 08 00
Lisette Paradis

Lisette Paradis

Customer Service

Contactgegevens
lisette@verolub.be
+32 (0)13 46 08 00

Soily Drost

Customer Service & Marketing

Contactgegevens
soily@verolub.be
+32 (0)13 46 08 00

Nieuwe job?

Laat hier uw CV achter.

Contactgegevens
Ilse Nulens
ilse@verolub.be
+13 46 08 00
Laden
Laden